KALİTE POLİTİKAMIZ

Tadım Çay Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Erkan Kopuz


Değerli müstahsillerimiz, iş ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve perakende müşterilerimiz.

Firmamızın kuruluşundan beri önceliğimiz ülke ekonomisine ve yöremiz halkına katkı sağlamak olmuştur. Bu ilkeyle çıktığımız bu yolda ilk günkü heyecanla hizmet vermeye devam ediyoruz. Amacımız kopuz çayı nihai tüketicinin kalite ve damak tadıyla her zaman gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir marka haline getirmektir. 2012 yılı hedeflerimizde üretimi daha da kaliteli hale getirip bu konuda gerekli yenilikleri fabrikamıza entegre etmek olacaktır.

Türkiye çay pazarına giriş yapan kaçak çay ürünlerinin gerek sağlıksız olması gerek milli ekonomiye verdiği zarardan dolayı, sektörde ciddi sıkıntılar yaşanmaktadır. Ancak halkımız gün geçtikçe bilinçlenmektedir ve insan sağlığının önemini anlamakla beraber kaliteli ve yerel çay ürünlerini tercih etme noktasında tercihini kullanmaya yönelik çay ihtiyacını gidermektedir.

Bizler kopuz çay olarak üzerimize düşen görevle, çok çay üretmekten ziyade, kaliteli çay üretip halkımıza sunmak istiyoruz. 2012 yılınca kuru çay pazarındaki pazarlama ağımızı genişletirsizlere daha yakın olmayı hedefliyoruz. Bunun için gerek reklam çalışmaları gerekse tanıtım faaliyetlerini gün geçtikçe artıracağız.

Tadım Çay olarak ürünümüz olan (Kopuz Çay’ı) sektörde üretim yapan firmalar arasında en iyi konumda olmasının haklı gururunu yaşıyoruz. Üretim sürecimizde ve kullandığımız mamul noktasında tamamen doğal, ilaç kullanılmayan katkısız ve kaliteli çay üretimi yapan firmalar arasındayız.

Kuruluş tarihimiz olan 1988 yılından bu yana, çay sektöründe gerek kaliteli gerekse kurumsallaşma sürecinde ciddi bir tutumla çalışmalarımıza devam ediyoruz.
TADIM ÇAY SAN. TİC. LTD. ŞTİ.    +90 (464) 325 1399